Veshje plastike me krom
Aftësia PVD
Shërbimi i lyerjes

AFTËSITË

Trajtim sipërfaqësor CheeYuenështë një prodhues profesionist i pjesëve plastike të veshura të makinave, si dhe i produkteve të pajisjeve familjare. E pajisur me një qendër veglash precize, dyqane të derdhjes me injeksion, elektroplating automatike, CheeYuen është e përkushtuar t'u ofrojë klientëve një zgjidhje me çelësa në dorë.duke përfshirë edhe derdhjen,pjesë plastike të kromitdhepikturë plastike, montimi pas procesit, etj.

LEXO MË SHUMË >
aftësitë
index_pro
custom_img
Shkëmbim

Shkëmbim

Dizajn

Dizajn

Bëni

Bëni

Veshje plastike me krom
Veshje plastike me krom

Produktet kryesore

Një ofrues i zgjidhjeve me çelës në dorë për prodhimin e veglave, derdhjen me injeksion, elektrikimin e plastikës, lyerjen dhe montimin e plastikës.

Mëso më shumë

Shërbimi i elektrikuar

CheeYuen ka linja të shumta kromi, të gjitha nën një çati, duke ofruar opsione fleksibël pavarësisht nga madhësia e pjesës që nevojitet.

Mëso më shumë
Shërbimi i elektrikuar

Shërbimi i lyerjes

Shërbimi ynë kryesor është spërkatja e pjesëve të automobilave dhe zbukurimeve, spërkatja e pajisjeve dhe spërkatja e produkteve të banjës.Ne përdorim lyerje automatike me spërkatje të robotëve për të siguruar cilësinë.

Mëso më shumë
Shërbimi i lyerjes

PVD

Me veshjen PVD ju merrni një pjesë shumë të qëndrueshme, të qëndrueshme dhe rezistente ndaj gërvishtjeve.Shumë artikuj me vlerë të lartë si pajisje shtëpiake dhe produkte banjo janë të veshura në PVD.

Mëso më shumë
PVD

SHPALLJA E PRODUKTIT

CheeYuen është e specializuar në prodhimin e pjesëve dekorative të jashtme dhe të brendshme të automobilave dhe komponentëve të pajisjeve shtëpiake dhe produkteve të banjës.Si një ofrues prodhimi me një ndalesë, ne jemi të pajisur me prodhimin e mykut, derdhjen me injeksion, linjën dhe montimin e plotë automatik të veshjes dhe lyerjes.Aktualisht, ne kemi furnizuar doreza dhe pulla të ndryshme të dyerve të makinave, grupe, korniza dyersh të makinave, doreza larëse, korniza furre/sobë, aparat kafeje dhe aksesorë banjosh për klientët e njohur si Fiat Chrysler, Ford, General Motors, WMW, Toyota , Tata, Mahindra, Wolff, Whirlpool, Delonghi dhe Grohe.

about_logoCheeYuen Surface Treatment (Huizhou) Co., Ltd.

E themeluar në Hong Kong në vitin 1969, CheeYuen është një ofrues zgjidhjesh për prodhimin e pjesëve plastike dhe trajtimin e sipërfaqes.Gjatë 54 viteve të punës dhe ndjekjes së vazhdueshme të përsosmërisë, CheeYuen krenohet me kujdesin ndaj klientit, cilësinë e produktit dhe inovacionin teknologjik.Në vitin 1990, ndërsa mbeti selia e saj në Hong Kong, CheeYuen zhvendosi të gjitha objektet e saj të prodhimit në Huizhou dhe Shenzhen, në territorin e Kinës, duke zgjeruar aftësitë e saj për të kënaqur kërkesat e klientëve në rritje të shpejtë.Dhe për të njëjtën arsye, në vitin 2019, objekti CheeYuen (Vietnam) filloi prodhimin.Me një rritje prej dekadash, CheeYuen tani zotëron pesë fabrika në Kinën kontinentale (Shenzhen, Huizhou) dhe Vietnam (Haifang) dhe të ardhurat e saj në 2022 arritën në 1.64 miliardë.

1969

+Që nga viti

5

+Fabrikat

100

+Klientët

harta
ikona_harte

AFTËSI TË JASHTËZAKONSHME DHE PAJISJE TË SOPISTIKUARA

Për më tepër, ne tani kemi punishte moderne me makineri dhe pajisje të nivelit të lartë, duke përfshirë 40 grupe të derdhjes me injeksion me Sumitono me një goditje dhe HAITIAN me dy goditje dhe tre gjuajtje, dhe tonazh makinerie 50T deri në 1600T, një linjë automatike të plasimit, një rrethore linjë plastimi dhe tre linja lyerjeje pa pluhur 10,000 Class, së bashku me makinat e përpunimit pas përpunimit si printimi, makina e gdhendjes me lazer dhe saldimi altrasonik dhe të tjera.

KUALIFIKIMI
CERTIFIKATA NDERI

Kompania ka kaluar certifikatat e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001 dhe sistemit të menaxhimit mjedisor ISO14001, si dhe certifikimin ISO/IATF16949 të sistemit të menaxhimit të cilësisë së produktit të automobilave.

Mëso më shumë
ce_prev
ce_next
Certifikimi DUNS
IATF16949 për industrinë e automobilave
ISO9001 për standardin e sistemit të menaxhimit të cilësisë
Standardi ISO14001 për sistemin e menaxhimit të mjedisit
Dhuruar nga klienti Continetal
E dhënë nga LIXIL
klientët
klientët 1
klientët 2
klientët 3
klientët 4
klientët 5
klientët 6
klientët 7
klientët 8
klientët 9